Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

A3sport.cz

95%
Zákazníků doporučuje obchod
Ověřeno zákazníky

Diskuse A3sport.cz

Ptejte se na cokoliv, co Vás zajímá ohledně obchodu A3sport.cz.
Pamatujte na to, že za své příspěvky nesete zodpovědnost. Vyvarujte se prosím nepodložených informací a vulgarismů, takové příspěvky mohou být smazány. Provozovatele serveru za diskuse nenese zodpovědnost ani neručí za pravdivost prezentovaných informací.

Diskutovat o obchodu A3sport.cz mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se

Příspěvky emailem

Pro příjem příspěvků emailem, klikněte na tlačítko "Přihlásit".

Nalezeno: 63 příspěvků (zobrazujeme 1 - 20)
1 2 3 4 Další »
přidáno 15. října 2014

Přidám se k těm nespokojeným... Reklamace bot, které jsem prakticky nenosil a odlepila se podrážka. Reklamace zamítnuta s tím, že se nejedná o výrobní, ani materiálovou vadu. Po mém nesouhlasu s výsledkem reklamace mi dali číslo na reklamační oddělení, kde sedí arogatní ..., která neustále dokola mele jak kolovrátek naučenou frázi... Podle recenzí na různých stránkách standard a ani znalecký posudek mnoha lidem nepomohl, takže následuje soud. Ono je to celkem dobrý kšeft, prodávat šmejdy a všechny reklamace zamítat... Spolehají na to, že většina lidí se kvůli např. botám za 1000,- nebude chtít tahat po soudech a zabíjet s tím hromadu času. Na těch zamítnutých reklamacích vydělají dost peněz na to aby těm pár lidem, kteří k soudu půjdou a vyhrajou zaplatili soudní výlohy atd. Takže za mě vřele NEdoporučuji a přeji této společnosti všechno nejhorší :-) a paní na reklamačním oddělení doporučuji nákup vibrátoru nebo podobné pomůcky aby se trochu uvolnila.

přidáno 13. září 2014

Citim se zvlastne po tom, co tu ctu. Sel jsem reklamovat 10 dnu starej mic, ze kteryho vylezla duse von. A jelikoz jsem ocekaval slovni bitku, tak jsem se pripravoval na nejakej ten dobrej rozhovor. Kupodivu se nic nekomplikovalo, sepsali jsme protokol a sel jsem si po svym. Za tyden prisla SMSka s tim, ze si mam dojit do prodejny a vzit si penizky zpet. Takze jsem spokojen a s jejich pristupem nemam problem.

Uživatel bez avatara

Štěpán

, 0b
přidáno 29. srpna 2014

Nic si u A3 sport nekupujte! Mají velmi špatný přístup k zákazníkům! Reklamace, které jsou u prodávaných značek běžně uznávané, zde jsou vždy zamítnuty. Kupte si ty samé věci v jiných obchodech!

přidáno 22. srpna 2014

Je hezké, že má tento obchod nespočet zboží skladem a velmi dobrou cenu, ale neuznají žádnou reklamaci ikdyž je chyba na jejich straně. Koupil jsem si boty nike, přesný název nevím, které byly víceúčelové. Zhruba po měsíci mi začala "čvachtat" pata a po dalších 2 měsících se mi začala rozlepovat podrážka. Boty jsem odnesl na prodejnu reklamovat. Poté, co jsem vyplnil protokol, čekal jsem zhruba 20 dní na vyřízení s vyjádřením zamítnuto. Žádný konkrétní důvod. Tudíž jsem se obrátil na prodejce, ten mi dal číslo, abych si zavolal prý jejich soudnímu znalci, který mi řekne víc... Po asi 8minut vyzvánění to zvedla velmi příjemná paní, která si vyhledala reklamaci a řekla mi, že nebyla zjištěna vada materiálu a tudíž není reklamace uznána. Přitom na internetu píší soudní znalci, že rozlepená podrážka je vadou materiálu a reklamace by měla být uznána. Bohužel jsem musel odjet do zahraničí a neměl jsem čas, domluvit si s některým, ze soudních znalců schůzku pro znalecký posudek. PROTO TENTO OBCHOD NEDOPORUČUJU A UŽ V NĚM NIKDY NIC NEKOUPÍM!!!

Uživatel bez avatara

ladineks

, 0b
přidáno 13. srpna 2014

Má zkušenost s A3sportem je také velmi negativní. Jejich přístup, jak ohledně reklamací, tak prodavaček na prodejně je naprosto neuvěřitelný.
Začátkem června jsem zakoupil v A3sportu v NC Géčko v Českých Budějovicích Adidasky (HYDROTERRA SHANDAL). Po třech týdnech se přetrhla stahovací šňůra a také poutko, které tuto šňůru přidržuje. Po tom, co jsem boty donesl k reklamaci mě bylo sděleno, že reklamační protokol i s popsánín závady si musím vyplnit sám (je to standardní postup???). Po 30 dnech boty přišli z reklamace, částečně opravné, když jsem se zeptal proč není oprava kompletní, bylo mě řečeno velmi arogantní prodavačkou, že jsem závadu špatně popsal....????? Poté znovu odeslány a za dalších cca 25 dnů přišla odpověď, že reklamace se zamítá. VARUJI VŠECHNY, aby si opravdu dobře rozmysleli, zda zde chtějí opravdu nakupovat. A3SPORT NIKDY VÍCE.

Uživatel bez avatara

Jozef

, 0b
přidáno 8. srpna 2014

Zloději, kteří neuznávají žádnou reklamaci... dokonce ani po 3 měsících od zakoupení obuvy zn. NIKE, které se po 3 měsících rozpadly... Volal jsem kvůli tomu ČOI a tam mi paní řekla, že jim volá spoustu nespokojených zákazníků... A to, že mají 95%, je jenom díky tomu, že všichni zákazníci hodnotí obchod hned po zakoupení zboží... Kdyby ho hodnotili až po půl roce používání výrobku, nebo po zkušenosti s reklamaci, tak by neměl ani 20%!!!!!!!!!!

Uživatel bez avatara

anonym

, 0b
přidáno 6. srpna 2014

Tak se musím přidat také s negativní zkušeností ohledně reklamace v A3 sportu. Syn si koupil značkové boty, které nosil pouhé 4 měsíce. Po této době se mu odlepil svršek od podrážky. Reklamace nebyla vyřízena, protože se nejedná o výrobní vadu, ale je způsobena špatným ošetřováním obuvi-tolik vyjádření reklamačního oddělení. Paní na reklamačním mi na můj dotaz, co je špatné ošetřování, nedokázala odpovědět a ještě byla arogantní. Na paní jednatelku, která má také na starosti reklamace není možno sehnat spojení, takže jsem přímo ji poslala doporučený dopis. Na ten ale odpověděla pouze paní z reklamačního. Opět neuznali reklamaci, takže jsem tam zavolala a zeptala se, proč. Prý to není výrobní vada - odlepení svršku od podrážky. Takže mi nezbývá nic jiného než vyhledat znalce a postupovat tímto způsobem. V A3 sportu už mě nikdo neuvidí. Jen pro srovnáni, manžel si před třemi měsíci koupil boty u Bati. V botě ho tlačil šev, tak je vzal a šel s nimi na prodejnu (upozorňuji, že bez paragonu, ten ztratil, jen s krabicí), boty mu bez řečí vyměnili. Tomu říkám vážení si zákazníka.

Uživatel bez avatara

Miroslav

, 0b
přidáno 7. července 2014

aha, děkuji za upozornění. nevěděl jsem, že se s boty od A3 sport musí zacházet jinak, než od jiných prodejců. zakoupené boty u vaší konkurence totiž vydrží mnohem déle než od vás:-( jelikož s vašimi body neumím chodit, tak si je raději zakoupím ( a již zakoupil) jinde a je po problému. dávejte k zakoupené obuvi leták s vaším přesným návodem k použití. nedojte tak k nedorozumění :-DDDDD

PS: když jako zaměstnanec A3 sport píšete komentáře zde na HEURECE, proč nekomunikujete s Dtest.cz?
Zde máte odvahu, tam evidentně NE!
majlamajlov:

přidáno 19. června 2014

Miroslav:

95 % svítí proto,že ubrekánků ,co neumí zacházet s obuví je asi jen 5%.Jednoduché počty.

Uživatel bez avatara

Miroslav

, 0b
přidáno 16. června 2014

Richie Madano:

v jaký prodejně A3 sport pracujete? :-D

Uživatel bez avatara

Miroslav

, 0b
přidáno 16. června 2014

Dobrý den "kologové",

také jsem zakoupil boty v A3 sport (forum Liberec). vydržely jen 3 měsíce a také neuznali reklameci. Boty Adidas trekové v akci za 1400Kč jinak stojí 2000..

OKRÁST MĚ MŮŽOU JEN JEDNOU. Už u nich nic nekoupím. Oni nekomunikují ani s Dtest.cz (vasestiznosti.cz).
Jen mě udivuje, že zde svítí 95% zákazníků doporučuje obchod.

Uživatel bez avatara

NoX

, 0b
přidáno 24. května 2014

mbartosek@itczlin.cz napište mu a on vám napíše jak máte postupovat (na jakou adresu a co poslat)

Uživatel bez avatara

anonym

, 0b
přidáno 25. dubna 2014

Dobrý den,, můžete mi prosím poslat kontakt na toho znalce, který vám dělal posudek?, Děkuji.

Uživatel bez avatara

anonym

, 0b
přidáno 25. dubna 2014

NoX: ************NENAKUPUJTE V A3 SPORTU*******

Neváží si zákazníků a porušují zákony.

Vrcholem je, že vám místo vrácení peněz po třetí reklamaci vrátí jen polovinu peněz s tím, že máte boty donosit.!!!!

A personál podle mě vyloženě školí na protivnost, pomalost a neochotu..

Uživatel bez avatara

NoX

, 0b
přidáno 16. dubna 2014

Dobrý den, zde je má zkušenost s neuznanou reklamací. Zakoupil jsem si u A3 sportu kopačky za 2 000,- kč a asi po šestém tréninku se mi úplně odlepila podrážka od zbytku boty. Vzhledem k tomu, že jsem kopačky využil minimálně, dal jsem je reklamovat. K mému překvapení mi reklamace nebyla uznána, prý se nejedná o žádnou výrobní ani materiálovou vadu. Tak jsem si na internetu přečetl pár recenzí ohledně A3 sportu a jejich reklamací a nestačil jsem se divit, kolik zákazníků si na neuznávání reklamací stěžuje. Na internetu jsem narazil na soudního znalce, který se specializoval na obuv. Za vypracování soudního posudku který by dal za pravdu mě si účtoval 1 500,- kč (které proplatí A3 sport). Kdyby ovšem dal za pravdu A3 sportu, že neuznání reklamace je oprávněné, zaplatil bych pouze poštovné (200,- kč). Na druhý den jsem mu kopačky i s žádostí o vypracování znaleckého posudku poslal a asi za 3 týdny mi přišly zpět i s vypracovanými znaleckými posudky a textem jak mám dále postupovat. Kopačky jsem tedy opět zanesl do prodejny, kde je i s znaleckým posudkem poslali opět na reklamaci. Za 3 týdny byla druhá reklamace úspěšně vyřízena, byly mi vráceny peníze jak za kopačky tak i za náklady spojeny s vypracováním znaleckého posudku.
Mrzí mě, přístup A3 sportu, který automaticky reklamaci neuzná a spoléhá na to, že to tak lidé nechají. Jsou sami proti sobě, snad jednou přijdou na to, že to není jen o tom prodat zboží.
Doufám že Vám tato zkušenost pomůže a nenecháme si dále srát na hlavu.

přidáno 14. dubna 2014

Dobrý den, připojuji se k nespokojeným zákazníkům ohledně vyřizovaní reklamací u firmy A3sport. Už u této firmy nenakoupím ani tkaničky do bot. Syn od této firmy zakoupil kopačky NIKE ne zrovna levné-byl to nejnovější model, po 4-měsících mu popraskaly-rozlepily, arogantní chování již bylo patrné při sepisování reklamace, vrchol bylo odůvodnění zamítnutí reklamace, jen nic neříkající fráze a závěrem věta, vše konzultováno s jednatelkou společnosti - jako kdyby ona tu obuv vyráběla :) Varuji všechny potencionální zákazníky, mají pouze zájem prodávat ...... A3 SPORT České Budějovice

Uživatel bez avatara

monika

, 0b
přidáno 27. března 2014

Dobrý den, jak vidím, budu jedna z mála, která byla s reklamací bot velmi spokojena.Boty zakoupeny v A3 sportu 11/2013,po 3 měsících se roztrhly na patách, boty jsem reklamovala, byly krásně opraveny a ještě musím podotknout do týdne vráceny zpět! Boty jsou opět nošeny, nikde nic netlačí, prostě SUPER!! Reklamační oddělení A3 sportu v Plzni chválím.

Uživatel bez avatara

Dalis

, 0b
přidáno 25. února 2014

Od tohoto obchodu raději ruce pryč.Je to banda,tzv managerů,kteří se domnívají,že základem podnikání je umění prodat.Zapomínají,že spokojený zákazník se vrací, když dokáží uznat reklamaci a ne jen všem v případě řešení problému odpovědět nějakým technikem (kuchařem,pekařem,zametačem,atd.),že nebyla shledána výrobní vada.Oni asi nic jiného od vedení firmy říkat nesmí a o tom to je.Přece nebudem ty značkový šmejdy opravovat,nás žene k prosperitě prodej,tzv blbcům co si koupí ťamanské zboží se značkou v značkovém obchodě.

přidáno 15. února 2014

Dobrý den, byla jsem velmi nespokojena s reklamačním řízením. Boty stály téměř 3 tisíce (a to ještě po slevě), jednalo se o outdoor s goretexem. Jen škoda, že membrána vydržela, ale do botek začalo téci prasklým bokem, bohužel se mi také přetrhla quicklace. - no trošku mě zarazilo, že dle vyjádření reklamačního oddělení s posvěcením jednatelky firmy A3 sport se nejedná o vadu materiálu. Nicméně výrobce obuvi má očividně větší soudnost a potvrdil, že uvedené závady jsou důvodem pro reklamaci. Nicméně jsem byla velmi spokojena s profesionálním a vstřícným chování lidí na prodejně Brno, Vaňkovka. A3 Sport již nikdy nenavštívím a rozhodně zde ani nic nekoupím. O.B.

Uživatel bez avatara

Miroslav

, 0b
přidáno 22. ledna 2014

Dobrý deň,
22.8.2013 som si kúpil športové kožené topánky NIKE v A3 Sport Žilina OC Dubeň. Po necelých 4 mesiacoch praskla podrážka a zaniesol som ich na reklamáciu. Táto nebola uznaná pretože obuv vraj bola nevhodne používaná a tým došlo k väčšiemu opotrebeniu , opotrebenie vznikalo postupne a reklamácia nebola uplatnená bezodkladne . Obuv vraj bola aj silne premočená. Pokiaľ som ich zaniesol na reklamáciu , resp. našiel si na to čas , tak topánky boli cca týždeň doma a ak aj boli mokré museli uschnúť . Topánky boli bežne nosené a upozorňujem že súčasne používam 3 páry topánok a do prace sa vozím autom ktoré parkujem cca 10 m od firmy. Týmto by som chcel pozdraviť súdnych znalcov firmy A3 Sport , ktorý zrejme majú príkazom neuznávať reklamácie za každú cenu - aj vlastného strápnenia . Inak by sa pod tie vyjadrenia nemohli podpisovať .
Doteraz mi vždy topánky vydržali 3-4 roky a potom boli odsunuté ako pracovné na doma , mám jedny 10 - ročné.

Výsledok je ten , že žilinský A3 SPORT obídem na kilometer a vrelo " NEDOPORUčUJEM".

Nalezeno: 63 příspěvků (zobrazujeme 1 - 20)
1 2 3 4 Další »