Rychlé dodání.

Děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení !
    Každé hodnocení nám moc pomáhá v naší práci. Pro nás jsou rozhodující spokojení zákazníci, kterým naše produkty pomohli zlepšit si zdraví, pravidelně se k nám vracejí i doporučují svým přátelům. Doporučení je pro nás nejlepší reklama.

Vse v poradku

Děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení !

• rychle doručeno, bezpečně zabaleno,malá pozornost
    • žádná

Děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení !

vše funguje jak má, díky

• Rychlé odeslání.

Bohužel jsem zklamaná, jelikož jsem prosila o delší dobu expirace výrobku, ale ta je docela krátká vzhledem velikosti balení.

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení !
    Každé hodnocení nám moc pomáhá v naší práci. Pro nás jsou rozhodující spokojení zákazníci, kterým naše produkty pomohli zlepšit si zdraví, pravidelně se k nám vracejí i doporučují svým přátelům. Objednaný produkt měl dostatečně dlouhou záruku. Psali jsme paní, ale již se neozvala.

Vse ok

solidní jednání a rychlost

Vse ok

Děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení !

• Super prijemne a rychle doruceni

Moc fajn obchod, nakupuji po nekolikate uz.

Děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení !

• Velká spokojenost, dosáhla jsem snížení cholesterolu

Děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení !
    Objednaný produkt OK Omega-3 Complete ( https://www.a-zdravi-z.cz/ok-omega-3-complete ) je přírodní produkt a rostlinné steroly prokazatelně snižují cholesterol a nemají vedlejší účinky např. na ledviny, tak jako některé léky na cholesterol. Doporučily by jsme ještě vyzkoušet produkt Factor Base NO s oxidem dusnatým pro celkovou regeneraci organismu, zejména kardiovaskulárního systému.

vše proběhlo rychle a bez problemu

Spolehlivost a dobré produkty

rychlé dodání

• rychlost,spolehlivost

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

Děkujeme za vaše hodnocení.
    V hodnocení zákaznice mimo jiné napsala:
    Jak jste spokojeni s délkou dodací lhůty?
    hodnocení 4.5 z 5.
    Kdy dorazilo vaše zboží?
    Přesně si nepamatuji
    Jak hodnotíte kvalitu dopravy zboží?
    hodnocení 4.0 z 5.
    Uvádíme následující:
    Objednávka k nám do e-shopu byla doručena 21.2. v 9.00 .
    Byla expedována 21.2. v 12.00 .
    Na výdejní místo byla zásilka doručena 22.2. v 11.08 .
    Zákaznice si zásilku vyzvedla na výdejním místě Zásilkovny 22.2. v 14.53 .
    Myslíme si, že z naší strany i ze strany Zásilkovny bylo doručení na 100% . A tak hodnocení by mělo být 5 a ne 4.
    A to zkresluje i celkové hodnocení na 90 %.

• doporucuji

extrémní rychlost dodání

Děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení !

Zboží dorazilo včas, rychle. Dobrá komunikace s obchodem.

Děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení !

• Velmi vstricne jednani po telefonu.

• Je to super rychle.