• Originál zboží.
    • Vyšší cena.

Perfektní komunikace, zboží jsem vracela, peníze vráceny okamžitě.

• Nemusím nikde chodit a jezdit

Výborný

Super!!!

• nevím

• Popis zboží

Dobré ceny, ale omezený výběr.
    Chybí podrobnější popis zboží.
    Objednal jsem jeans a střih neodpovídal fotce ani popisu. Z tohoto důvodu jsem je vracel a čekám na vrácení peněz (neuplynulo 14 dní)
    Celkově však obchod lze doporučit.

• Ryché reakce ze strany obchodu, když zboží objednáváte. Rychlé dodání.
    • Zboží dorazilo bez originálních etiket. Chtěla jsem objednávku vrátit, bohužel kontaktovat obchod je velmi obtížné. Na kontaktní tel. lince bez odezvy, odpovědi na mail se zpožděním..
    • Slečny ztratily kopii faktury s číslem účtu, která byla přiložená k vracené objednáce, takže stále nemám peníze zpět..

Celkově jednání hodnotím jako nespolehlivé, chtějí prodat, poté už se o zákazníka nezajímají.

• Doprava slavnou Českou poštou :-)

• rychlost dodání

• Nejlepší džíny na trhu.

• Určitě velice příjemné jednání personálu, při dotazu na termín zaslání, ochota doplnění informací ohledně zboží a v neposlední řadě zajímavé ceny.

100% tady budu nakupovat dál, jednak věci přijdou za pár dní, doprava je OK.
    Ceny bomba, když se na něco ptáte, máte příjemně rychle a lidsky podané info :)

• -
    • -

nebyla jsem spokojená se zbožím, neodpovídá stejné velikosti i typu v obchodě.Nemělo na sobě originílní visačky, vypadlao již použité.

• aktuální modely pepe jeans
    • automatické odpovědi e-shopu neungují

super pokud sháníte zboží, které v obchodě v Olympii a Vaňkovce je vyprodané - škoda že prodavačky v kamenném obchodě o tom neinformují..

• komunikace .objednávka byla potvrzena pak stornována"chybou systemu tovar nie je dostupny vo Vami objednanych cenách" = klamavá reklama .nikdo nezavolal nenabídl náhradu jen viz mail komunikace.

Reakce obchodu The-shop

Dobry den,

Je nam to luto, nejedna sa o klamavu reklamu, nedavno sme menili system a chyby sa bohuzial objavovali po nahravani noveho tovaru a to kazdy den pri inom tovare.
    Osobne sa velmi ospravedlnujeme sa strohost ospravedlnenia za zrusenie objednavky, nedopatrenim mi vypadla druha cast mailu, v ktorej bola i zlava poskytnuta na buduci nakup, ktora bola zakaznikovi po opatovnej komunikacii zaslana s predlzenou platnostou.

Este raz sa ospravedlnujeme za neprijemnosti.
    The-shop.cz

• Slušný výběr
    • Rychlost vyřízení

výborný, velice ochotná paní u telefonu

Spokojenost.

Triko a bunda byli zabaleny pouze v sácku.Žadná krabice.Dopravce na tom sáčku měl naházené balíky a ja jsem musem zkontrolovat obsach zda není poškozen.

• hezké zboží

byla jsem spokojená

• zbozi pepe jeans za velmi dobre ceny
    • nejsou mi znamy

Rychle vyrizeni objednavky, zbozi v realu stejne jako na obrazku. Velmi dobre ceny na mou oblibenou znacku pepe jeans. Chystam se k dalsimu nakupu :-)

• Vstřícnost