• pěkná grafika, poměrně přehledné

s obchodem jsem spokojený, dobře se mi zde nakupuje.

• Konzerva zdarma k nákupu krmiva.

Děkuji a doporučuji.

bez připomínek, splnilo očekávání

• Bezproblémový nákup. Nedostatkove krmivo bylo skladem.

Doporučuji.

• cena zboží
    • doprava,rychle i zdarma
    • nevím

rychlost
    v některých případech doprava zdarma
    cena- i když už jsem našla cenu o něco lepší,po přičtení dopravy jsem opět objednala u tohoto obchodu.

Reakce obchodu 7psu.cz

Děkujeme Vám za recenzi! :-)

• rychlé vyřízení objednávky

kvalitní zboží,
    přijatelná cena
    doporučuji nákup v tomto obchodě

Reakce obchodu 7psu.cz

Děkujeme Vám za recenzi. Velice nás těší! :-)

• Je-li někde u produktu napsáno"doprava zdarma", tak mě pak velmi rozladí, když je účtována. To by seriózní obchodník dělat neměl.

Reakce obchodu 7psu.cz

velice Vám děkujeme za recenzi.
    Co se týče DOPRAVY ZDARMA, ta je poskytována u objednávky nad 799,- Kč. Jak na našem eshopu, tak zde na Heurece není u Vámi zakoupeného produktu "doprava zdarma" nikde uvedená, jelikož se jednalo o zboží v hodnotě menší než 799,- Kč. Jediné co mohlo zmást byl objednávkový formulář, kde byla cena za dopravu uvedena trošku nešikovně - ale uvedena byla. I přesto se omlouváme za neúmyslně podané mylné informace. Formulář jsme nyní trošku poupravili, aby nedocházelo k dalším omylům. Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. :-)

Zdraví tým 7psu.cz.

• cenová dostupnost
    • omezený sortiment

S nákupem jsem byla velice spokojená, byla jsem telefonicky informována o změnách dodání o které jsem žádala a zásilku jsem měla do druhého dne doma a proto můžu všem doporučit! Zboží bylo přesně podle popisu, což se stává málo kdy.

• rychlost dodání
    • super komunikace

Jsem maximálně spokojená, zboží mi bylo zasláno obratem a obdržela jsem jej již druhý den. Vstřícné a rychlé jednání, neměnila bych já, ani můj pejsek.

• zboží bylo zabaleno pouze do černé folie,upřednostnila bych krabici,ale to je jen detail

děkujeme Vám za recenzi.
    Zabalení do folie u tohoto typu zboží je standardní. Zboží tak nenavlhne a doposud jsme se nesetkali s tím, že by se balík při dodaní nějak poškodil.

S pozdravem,
    tým 7 psů.

• Pěkný filtr pro výběr zboží.

Eshop je přehledný . Doporučil ho známý, důvodem byla rychlost dodání.

• levné

dobré

Uvádí lživé informace u granulí bylo uvedeno doprava zdarma,proto jsem také zvolila tento obchod.Při vyplnění objednávky se ukázal poplatek za dopravu.Po kontaktování uvedeného telefonu mi bylo sděleno,že mi bude odečtena sleva a to se pak bohužel nestalo.Nejde mi o těch pár korun...ale o princip s jakým jednají se zákazníkem.

Reakce obchodu 7psu.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

Poštovné zdarma platí pouze u objednávek nad 799,- Kč. Tyto informace jsou uvedeny jak na portalu Heureka.cz, tak na našem e-shopu. Opravdu nám není známo, že by tomu bylo v minulosti jinak. Co se týče slevy na kterou se odkazujete, tak ty poskytujeme jen na základě slevového kódu, který je zákazníkům zaslán jen v případě emailové komunikace (aby mohlo zpětně dojít k ověření). U Vaši objednávky jsme žádnou emailovou komunikaci bohužel nedohledali.

S pozdravem,
    tým 7 psů.

Super ceny

• dobre ceny
    • dopravce, jen prozvonil když byl před vchodem a ještě to předal osobě která ani nevěděla, že má něco přijít. Není to tak, že se vám dopravce ozve předem, že v tu a tu hodinu vám to doveze.

obchod dobrý, doprava nespolehlivá

Reakce obchodu 7psu.cz

Je nám líto a předem se omlouváme za vzniklou komplikaci, ale v tomto případě se opravdu jednalo o chybu na straně dopravce. Některé okolnosti bohužel ovlivnit nemůžeme. Nicméně i tak Vám děkujeme za zpětnou vazbu.

super

• Přijatelná cena
    • Cenová přirážka k dopravnému

Z tohoto obchodu jsem se rozhodla objenat krmení pro pejska především kvůli ceně, která byla o dost nižší, než v ostatních eshopech. Protože jsem si ale nebyla jistá, zda mají zboží skladem (na internetu byl uveden skladem pouze jeden kus a ne vždy je zaručeno, že to zboží skladem opravdu je), volala jsem si hned následující den pro jistotu na uvedenou infolinku, abych věděla, kdy bude zboží dodáno. Nejdříve jsem se nedovolala, ale pán mi hned volal zpět, mezitím si velmi ochotně našel mnou objednané zboží a potvrdil mi i den dodání. Oproti některým nakupujícím, co si v recenzi stěžovali na klientský servis tedy musím říct, že co se komunikace i doby dodání týká, byla jsem velmi spokojena. Vše proběhlo bez problémů a zboží mi dorazilo asi třetí den po objednání (víkend samozřejmě do této doby nepočítám).

• Rychlé dodání a od určité ceny poštovné zdarma
    • nenašla jsem