• Dobré ceny.

• ŽADNÉ

sPOLEHLIVOST VE vAŠEM OBCHODĚ

• Rychlá dodací lhůta.

Obchod doporučuji

• Neinformuje zákazníka, že prodává pneu z roku 2013!!!

Nebrat.

Reakce obchodu 4pneu

pneumatiky námi dodávané jsou správně skladované, takže ani stáří dvou let nemá na pneumatiku téměř žádný vliv. Pneumatiky rozesíláme přímo od dodavatele a pokud máte jakýkoli speciální požadavek - ať už na stáří pneu nebo o termínu dodání, vždy se Vám pokusíme vyjít vstříc. Prosíme pouze tyto informace doplnit k objednávce, abychom mohli tyto požadavky ověřit nebo zpracovat.

• cena, rychlost

vse ok

Všechno v nejlepším pořádku. K. Pavelka.K

• pneumatiky byly staré

Reakce obchodu 4pneu

stáří pneumatiky je velmi relativní pojem. Je velmi důležité, jak je pneumatika skladovaná a jaká jsou další doporučení výrobce. V žádném případě bychom si nedovolili prodávat pneu , které by nebyly kvalitní nebo dokonce mohly ohrozit jízdní vlastnosti vozu a tím i Vás. Pokud Vám záleží na roku výroby pneumatiky, uveďte tuto informaci příště prosím do poznámky a my se vynasnažíme Vám vyhovět.

• -

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Nevím o žádných

Vřele doporučuji. Nabízí kvalitní zboží za rozumné ceny.

• +
    • -

=

• Ochota ověřit DOT a zemi, kde byly pneu vyrobeny.

• nabízeli jste Sava ESKIMO S3+ 195/65R15 91T za nižší cenu než konkurence
    • dávám na zvážení požadovat zlepšení u dodavatelské firmy DPD, neboť tito zákazníkovi napíší sms s časovým rozpětím dodání 4 hodin během dne v době, kdy je člověk v práci a nemá šanci bez vyřízení dovolené si zboží převzít. Nedá se s nimi pomocí sms skoro vůbec komunikovat, pokud jim zašlete sms, pak vám automaticky přijde, že tato není v požadovaném formátu. Toto je pro mne důvod, že příště už takových služeb pravděpodobně nevyužiji.

Obchod velmi dobře organizovaný, komunikace s dodavatelskou službou DPD velmi špatná a musíte si vzít dovolenou, aby jste si zboží mohli převzít!!!!! To je z pohledu zákazníka stav skoro alarmující! Navrhuji přizpůsobit dodání zboží možnostem zákazníka a aby se s DPD dalo řádně komunikovat, nikoliv jen v kódech, které chtějí pomocí sms zaslat.

• Pneu mají rok výroby 2011. Co dodat.

Reakce obchodu 4pneu

Pneumatiky námi dodávané jsou správně skladované, takže ani stáří dvou až tří let nemá na pneumatiku téměř žádný vliv. Pneumatiky rozesíláme přímo od dodavatele a pokud máte jakýkoli speciální požadavek - ať už na stáří pneu nebo o termínu dodání, vždy se Vám pokusíme vyjít vstříc. Prosíme pouze tyto informace doplnit k objednávce, abychom mohli tyto požadavky ověřit nebo zpracovat.

• Cena, rychlost
    • --

• Nakupuji z domova
    • Nospozoroval sem žádné slabiny.Toto je můj první nákup.

Skuste to a poznáte sami.

• Cena, rychlost.
    • Nevím

Doporučuji.

• rychlá a kvalitní služba
    • oznámení DPD večer že ráno zboží doručí a následná sms o čase dodání s nemožností zpětné vazby na kurýra o možné domluvě dodání se jeví nedostatečné - ne každý je schopen dostat volno a zajistit tím převzetí zboží; v případě nepřítomnosti nutno vyzvednout ze skladu DPD tzn. zaplatím dopravu a stejně si budu muset zboží vyzvednout osobně

nákup plně doporučuji; výhrady k dopravě co se týče komunikace

• cena, rychlost dodávky

Dobrá kvalita, příjemná cena, dodáno do 2 dnů. Doporučuji a příště opět využiji k nákupu

• Hlavně dobrá cena a rychlá dodávka.
    • Žádné

Velice dobrý přehled zboží.

vše bez problému