• Špatná komunikace se zákazniky?

Před čtrnácti dny jsem si objednala zboží,které ještě nebylo doručeno.Po zavolání do firmy a dotazu zda zboží přijde, mi bylo zděleno, že mi dají vědět a zatím se nikdo neozval.A stačilo říct nezlobte se, nemáme-objednejte jinde.

• nekomunikuje

nedoporučuji

• 3x jsem zasílal dotaz na zboží,ani jedna odpověd'.Nevím jaké by bylo jednání v případě reklamace,když už na počátku nekomunikují

nedoporučuji

• Velice vstřícné a perfektní jednání.

Super.

Na objednávku nikdo nereagoval!

• slušné ceny
    • Když se zásilka údajně ztratila na poště, obchod neinformoval z vlastní iniciativy, teprve když jsem zásilku urgoval, mi toto sdělili. Další věc - aby e-shop měl jen jeden kus stanu určitého druhu, to je poněkud zvláštní.

špatná komunikace ze strany obchodu, osobně považuji tento obchod za nespolehlivý.

• objednala jsem zboží, které nedorazilo, psala jsem do obchodu, kde je problém, ale žádná odpověď

• Dobrá komunikace.

• ochota, spolehlivost, rychlost
    • žádné :)

super obchod splnuje vse co nabizi ! neni jen reklamni porpaganda ale vazne funguje :)

• Výborná komunikace
    • nevím

velká spokojenost,

• Rychlé a solidní jednání. doporučuji.
    • Nenašel jsem.

Objednal jsem si batoh s 50% slevou. Vše rychle dorazilo a v pořádku. Bohužel jsem zjistil, že mi batoh velikostně nevyhovuje. Zásilku jsem odeslal zpět. Byly mi vráceny rychle peníze za vrácené zboží na účet a to i přes to, že je těsně před vánocemi. Domluva byla rychlá a bezproblémová.

• Vše perfektní, mohu doporučit, rychlá doprava a výhodné ceny!

• oakmžitá reakce na objednávku
    • navrhnutá změna barvy bez doplatku
    • rychlé zaslání

mohu doporučit s klidným svědomír, že o Vás nákup bude dobře postaráno

• dobrá komunikace, rychlé dodání

• Doručení. Objednáno a zaplaceno bylo do zásilkovny, doručeno bylo poštou.

Dobrý

Reakce obchodu 4outdoor.eu

Doručili jsme Vám poštou jako balík do ruky, abyste na zboží dlouho nečekala. Vyšší náklady na poštovné jsme hradili my. Je mi líto, že toto berete jako negativum.

Přesto děkujeme za nákup a přejem hezký den.

Tým 4outdoor.eu

• žádná komunikace!

objednal sem sněžnice, potvrdili mi objednávku a to je vše. Když jsem po čtyřech dnech volal do obchodu, bylo mi řečeno, že se mi během dne ozvou a nic. druhý den sem psal email a zase žádná odpověd. Rozhodně si tu nic nekupujte!

Reakce obchodu 4outdoor.eu

Dobrý den, je nám líto, že jste nespokojen. Sněžnice nebyly skladem již při objednání a toto jsme spolu telefonicky probírali. Zřejmě došlo k nedorozumění, objednávku jsme na základě tel. rozhovoru stornovali.

4outdoor.eu

• Nebyl problém si zavolat a domluvit se předem telefonicky, ještě mi zavolali zpět.

+++ rychlost, solidní ceny, komunikace.

• krátká dodací doba
    • nízká cena
    • kvalitní zboží

Doporučuji nákup v tomto eshopu