• Rychlost, pružné řešení

Moc Vám děkujeme.

• Rychlé a pohodlné objednání a následně dodání produktu

• Dobrá cena, rychlé vyřízení objednávky

• dobrá komunikace

Se zbožím jsem spokojen. Obchod však nedodržel deklarovanou dobu jeho dodání, to bylo odesláno až po písemné urgenci.

Dobrá komunikace a vstřícnost.

Moc děkujeme...

• žádnou jsem ani po osobním jednání NENAŠEL
    • nefunkční, neaktuální, bez invence a chuti potíže řešit, osobní jednání nemožné, písemné tristní a bez efektu
    • neaktuální zboží
    • nejdříve zaplať a pak ti sdělíme, že si máš vybrat něco jiného, vybrané totiž není k dispozici
    • neochota najít náhradu za nedodané zboží
    • lživé a zavádějící informace o dostupnosti zboží

Takto negativní zkušenost jsem ještě z žádným e-shopem NEMĚL.
    Doporučuji zrušit a jít dělat něco jiného...

Reakce obchodu 4jobs.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu . Po obdržení Vaší objednávky ( 4 páry rukavic ), jste byl kontaktován s informací, že dané skladové zboží je již vyprodáno a je bez možnosti dodání, vzhledem k ukončení výroby ze strany dodavatele. Proto bylo zboží s poznámkou doprodej. Doprodejovým zbožím byla vykryta dřívější objednávka. Navíc následně jste byl informován, že v současné době nemáme požadované a ani možnou náhradu pro poptávané zboží ( 4 páry rukavic ) v požadované specifikaci.
    Objednávka zaslána 31.3.2020 - reakce z naší strany byla hned následující den 1.4.2020 při zpracování objednávek ze systému z předchozího dne. Na následné dotazy Vám bylo vždy obratem odpovězeno. A opravdu není možno zaslat vzorek náhrady neexistujícího zboží. Stejně tak nám výrobce nesděluje proč už zboží nevyrábí a ani proč výrobu ukončil a ani jestli jej bude někdy vyrábět. Neochota najít náhradu? Pokud neexistuje, tak nelze najít. Lživé a zavádějící? Neuvěřitelné...Ještě, že na světě je pořád spousty slušných, pravdomluvných a dobrých lidí. Tak všem přejeme ať s Vámi nepříjdou do kontaktu.

• perfektní komunikace, mají zájem o spokojeného zákazníka, nic pro ně není problém, a pokud náhodou problém nastane ihned řeší, samozřejmě ke spokojenosti zákazníka :-))))

žádná

Máme radost z Vaší spokojenosti, moc děkujeme.... 4Jobs

• rychlé jednání
    • komunikace

Po objednání rychlá reakce obchodu.Jen škoda ,že si špatně přečetli objednávku a míst dvou ks poslali jeden,ale po telefonu se včše vyřešilo a za chybějící ks vratili penize

Reakce obchodu 4jobs.cz

Moc Vám děkujeme. Za chybu se omlouváme a děkujeme za pochopení a možnost nápravy.

• Výběr
    • Ceny

Reakce obchodu 4jobs.cz

Dobrý den moc Vám děkujeme za Vaše hodnocení.

Ne kompletní dodávka

Reakce obchodu 4jobs.cz

Dobrý den, je nám velice líto, že jsme nemohli 100% vyřídit Vaši objednávku. Vaše objednávka byla vyhotovena přes víkend a po vyřízení objednávek před Vám se bohužel zboží vyprodalo. 4 JOBS

• Mají skladem jen to, co je doopravdy fyzicky skladem - narozdíl od ostatních webů, kde zbytečně klikáte!
    • Skvělá komunikace
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Nevýhodou může být umístění obchodu, ale to je v tuto chvíli irelevantní

V tuto vypjatou chvíli se mi obchod osvědčil jako jeden z mála. Opravdu doporučuji.
    Mají skladem jen to, co je doopravdy fyzicky skladem - narozdíl od ostatních webů, kde zbytečně klikáte na klamavou reklamu! S paní je výborná komunikace :)

Reakce obchodu 4jobs.cz

Děkujeme, jsme rádi za Vaši spokojenost.

• hledal jsme po internetu tyto polomasky a zde jsme našel posledních pár kusů. v pořádku mi okamžitě přišli a jsme za ně rád. Děkuji

Reakce obchodu 4jobs.cz

Jsme rádi, že jsme mohli uspokojit a vyřešit Vaší poptávku... Děkujeme

• Co jsem objednal, to přišlo a v pořádku.
    • Ty paraziti zvedli cenu kvůli koronaviru o cca 60%

Udělala to asi většina obchodů. Pokud nebudu muset, v takových příště nenakoupim.

Jinak jsem dostal relativně rychle za co jsem si zaplatil.

Reakce obchodu 4jobs.cz

vzhledem k dané situaci jaká je, chápeme Vaše rozhořčení. Avšak my nejsme výrobci. Cena ochranných prostředků narůstá už při vstupu a proto i cena při výstupu je vyšší. Na trhu, díky tomu dochází k zneužívání. I přesto se u nás jedná o cenu nižší oproti konkurenci a možná právě proto jste zboží objednal u nás. Proto se nás dotýká Vámi uvedené označení a zařazení.
    Naše firma je na trhu s ochrannými prostředky už více než 10 let. A to také díky tomu, že touto cestou jsme nešli, nejdeme a také nepůjdeme. Naopak se v dané situaci snažíme pomáhat v podobě darů pro Hasičské sbory či domovy důchodců. Je lehké napadat - určitě je lepší pomáhat.

• tvrdí že respirator p2, FFP2 je proti koronaviru. No a není, to je až FFP3

Reakce obchodu 4jobs.cz

Dobrý den, to že je respirátor P2 dostačující proti virům není náš názor, ale názor odborníků z oblasti medicíny a hygieny.
    Hezký den 4Jobs

Velmi vstřícná a ochotná paní.

Moc Vám děkujeme.

Objednávám již asi počtvrté, naprostá spokojenost. Na telefonický dotaz paní velice ochotně zjistila potřebné míry a ihned poslala. Zboží došlo rychle a v pořádku.

Reakce obchodu 4jobs.cz

Děkujeme, jsme rádi za Vaší spokojenost. Budeme se těšit na další objednávku...

• dobrý výběr zboží, ochotný personál

rychlý shop

Pred 2. týždňami som si v tomto obchode objednala zásielku, no do dnešného dňa nedorazila, pričom bola pri objednávanej položke informácia, že ju doručia do 2 dní.

Reakce obchodu 4jobs.cz

Dobrý den, Vaši objednávku jsem nedoručili, protože jste nám bohužel neuvedla základní údaje pro zaslání zboží, jako je způsob úhrady a způsob dopravy. kontaktovali jsme Vás na vámi uvedeném telefonním čísle, které bylo také nekompletní, ale s tím jsem si poradili - neuvedla jste předvolbu na SR.
    Bohužel se nám s Vámi nepodařilo spojit. Jsme připraveni Vaši objednávku vyřídit, ale potřebujeme z Vaší strany doplnit náležitosti pro úspěšné zaslání.
    4 Jobs