• Velmi vstřícný a seriózní přístup, špičková komunikace! Firmu určitě doporučuji!

Maximální spokojenost!

Obchod sám o sobě velmi dobrý, ale pokud máte ve vašem bydlišti tak nevyhovující službu Intime jako já (Brno jih), budete se na dopravě domlouvat dlouho a dlouho čekat... možná by bylo lepší, kdyby měli zákazníci možnost výběru jiné dopravy, mně osobně by Česká pošta zcela uspokojila.

• Rychlost. Dobrá cena. Přehledné www.

Nejvyšší spokojenost. Zboží přišlo rychle a v pořádku.

• Možnost vyzcvednout si zboží přes "uloženku".

• poslala jsem dotaz do dnešního dne se neozval nikdo. je to přes dva mesice.

komunikace vůbec zadna.

• Nepoužitelný objednávkový systém-nefunguje odečítání skladových zásob, zastaralé informace včetně cen za dopravu

Jeden z nejhorších nákupů přes internet. Objednala jsem 3 kusy zboží, vybrala způsob dopravy, ihned zaplatila, po několika dnech mi paní psala, že zdražili poplatek za úložnu, doplatila jsem tedy 12 Kč, další den opět mail, že už mají pouze 2 kusy zboží a že ho budu mít připraveno v pátek k vyzvednutí, ve čtvrtek mi napsali, ať si pro zboží v žádném případě nechodím, že není skladem a musí se objednat. Nakonec zboží v úterý dorazilo, ale nestojí za nic (což není chyba e-shopu, ale jen to doladilo negativní dojem z nákupu).

• Sháněla jsem jednu konkrétní věc, takže výhody jsem nezkoumala.
    • Špatná, vlastně žádná komunikace. Odpověď týden po objednání zboží byla vygenerována, s tím, že se objednávka vyřizuje. Čekala jsem dalších 14 dní a nic se nedělo. Jelikož mi už došla trpělivost, objednávku jsem zrušila. 24.4. jsem objednala, 14.5.zrušila.

Již si zde nic neobjednám. Prodejce je nespolehlivý.

• Rychlá reakce obchodu, že nemají zboží skladem
    • Musel jsem si po týdnu od stornování o peníze, neposlali je zpět automaticky.

doporučuji všem ostatním tento obchod

• Rychlost dodání,spolehlivost a dobrá komunikace se zákazníkem.
    • Nevím.

Cenově i nabídkou jsou velmi dobří.

• Osobní přístup - o dostupnosti zboží jsem byla ihned informována.
    • Přesně jsem věděla v jaké stavu je má zásilka a kdy byla odeslána.
    • nízké ceny

• -nízké ceny
    • -slabinu má v komunikaci, dali mi vědět, že objednávku přijali, ale tím to skončilo. Až po týdnu, když jsem jim napsala, se ozvali.

-nakoupila jsem zboží, protože bylo nejlevnější a mohla jsem si ho osobně vyzvednout.
    -objednávala jsem v Evo.cz jen jednou a to v období inventur, tak nevím, jestli zpoždění mají pravidelné.
    -mohli napsat, že v lednu je delší čekací doba.
    -jinak žádné jiné problémy a doporučuji

vše v pořádku

• Nízké ceny
    • Kvalitní zboží
    • Blesková doprava
    • Žádné jsem nepoznamenala

Rozhodně doporučuji!

• je na skladě zboží,které není běžně k sehnání v jiných obchodech.Rychlost vyřízení objednávky
    • chybí možnost platby kartou přes internet

Spolehlivý ,přehledný a rychlé vyřízení objednávky.Rozhodně doporučuji tento obchod ostatním zákazníkům

• Osobní přístup. ..

• pro mě místo vyzvednutí na zásilkovně v místě bydliště

100% spokojenost