• Kryt který jsem si vybral byl kvalitní
    • Balíček přišel celkem rychle
    • Široký výběr krytů a tvrzených skel na všechny možné značky a typy telefonů
    • Dobrá zkušenost se zákaznickou podporou

Výhodou je opravdu široký výběr krytů a doplňků. Nakupuji zde už potřetí a vždy jsem byl spokojený... za zmínku stojí také nízké ceny. Jen tak dál :)

• Zbozi dorazilo, ale v hrozne kvalite.
    • Poskozene zbozi, na maily nereaguji, balik zpet nevyzvednut, telefon neexistuje. Podvodnici.

Podvodnici, neexistujici telefon, na mail neodpovidaji, zbozi poskozene, balik s vracenym zbozim nevyzvednut.

zaplaceno , nedodáno, na emaily nereagují .... NEDOPORUČUJI, ZLODĚJI

• Dodání bylo v pořádku
    • Otřesné jednání,totalni ignorace,nereaguji ani na mail opakovaně, uvedený jako jediný kontakt,telefon pan pHmajitel vypina, ten jsem si zjistila,jelikoz cislo uvedeno u firmy hlásí, že neexistuje. Požaduje jen sms, které ale totalne ignoruje. Zbozi jsem vrátila ve lhute,dle pokynu na strankach eshopu. Doteď žádné info ani penize. Absolutně nedoporučuji!!!! Opravdu velká ostuda.

Nedoporučuji!!!!!

• Nekomunikuje - tím odmítá vrácení peněz za zboží co nedodali

Nespolehlivý obchod - zloději

• Skvela komumikace

Všechno v naprostém pořádku.

• Zásilku jsem obdržela do 2 dnů
    • Nenašla jsem.

Objednáno, zaplaceno, doručeno.

• - zboží zaplaceno předem a nedodáno
    • - na e-maily nereagují

Když jsem objednala poprvé s platbou až při dodání, zboží dorazilo.
    Podruhé při platbě předem nepřišlo nic a z obchodu žádná reakce.
    Jak jsem tady zjistila, nejsem jediná, a tak obchod důrazně NEDOPORUČUJI!

Zboží je zaplacené - nedoručené, žádná komunikace - na emaily neodpovídají, telefonní číslo neuvedeno.

• Dodali neúplný komplet, který jsem odeslal zpět. Peníze mi nevrátili a nekomunikují. Telefony neexistují, na e-mail nereagují. Rozhodně NEDOPORUČUJI !!! Obrátím se na ČOI.

NEDOPORUČUJI !!! Obrátím se na ČOI a doporučuji všem co dopadli stejně ať to na ČOI nahlásí také.

• při vrácení zboží nevrátily peníze, i když je již po lhůtě 30 dní,na emaily nereagují, mobil neberou.

NEDOPORUČUJI

• První objednávka byla v pohodě
    • Při druhé objednávce dorazila pouze polovina zboží.

Při druhé objednávce dorazila polovina zboží, zaplatil jsem samozřejmě celou částku. Žádná reakce na email. Telefon uvedený na googlu také nezvedají. Je před vánoci asi toho máte hodně, ale 300Kč zaplacené navíc chci zpět. Hodně neprofesionální jednání.

• zboží došlo v poměrně dobrém stavu
    • dost velký výběr
    • poměrně levné, na to že je to český e-shop
    • docela dlouho jsem čekala na odpověd, ale je před Vánoci a musím to pochopit
    • Zboží by mělo být lepe popsané, jelikož jsem si objednala "silikonový" obal a je tvrdý a pouze "obalený" v gumně

Je před Vánoci a určitě je ted málo času na odepisování. Takže toto neberu jako žádné mínus, ale jako omluvu jsem obdržela dotykové pero zdarma, colž nemuselo být, protože jsem naprosto pochopila důvod dlouhého čekání na odpověd.
    Jinak jsem byla se vším spokojena a můžu doporučit

• Neodepisují na emaily
    • Nedoručí zboží
    • Nevrátí peníze
    • Neberou telefony
    • Fake Fake Fake

Zboží jsem objednala a zaplatila , od té doby žádná zpráva z jejich strany...pořád zkouším dovolat nebo čekám na odpověd' ,či vrácení peněz. Zboží už mělo být dávno doma!!

• - špatná komunikace
    • - nedoručení zboží
    • - nevrátili peníze

Objednala jsem zboží, které bylo skladem a ihned zaplatila, ani po 10ti dnech mi nepřišla žádná zpráva. Až na můj třetí email odpověděli, že zboží již nemají a pošlou mi zpět peníze. Opět se 2 týdny nic neděje, žádná zpráva a peníze také nikde!!!!!

Vše super, bleskové vyřízení objednávky.

Zboží mi bylo doručeno v pořádku, komunikace ze strany e-shopu byla naprosto v pořádku. Mohu doporučit.

• lacné

Co objednáno to dodáno k mé spokojenosti. Děkuji