• Kvalitní zboží české značky Progress, perfektní komunikace. Vracela jsem část objednávky (nevyhovující střih) a peníze mi vrátili během pár dní.

Solidní obchod s kvalitním zbožím.

toto byl muj prvni nakup na 2z a max spokojenost.

• Zboží skladem, dorazilo obratem

• Špatná komunikace obchodu. Obdržel jsem pouze potvrzení o obdržení objednávky ( automatickou ) a pak již žádná další komunikace neproběhla. Další byla od České pošty, že převzala balík k doručení. Což mi přijde dost málo.

Reakce obchodu 2Z-sport.cz

Ano souhlasím s Vámi, že dnešní nakupování z domova od počítače už není co bývalo. Odpoví vám stroj automatickou odpovědí, třeba se všemi potřebnými informacemi. Joooo kde jsou doby nákupů v obchodě, kde prodavač zákazníka přivítal úsměvem, poradil, nabídnu, předvedl a třeba i kávu uvařil. Pokud máte nápad, jak zpříjemnit a vylepšit nákupy přes e shopy, napište mi. Rád služby shopu vylepším. Já sám nakupuji přes internet často, ale nic jiného, než popisujete, neznám. Děkuji za názor.

• rychle a velmi slušne chovani

nakupoval jsem poprve a byl jsem přijemně prekvapen

• komunikace; spolehlivost; sortiment; ceny
    • ne

• Dobré ceny
    • Široký sortiment zboží
    • Výborná komunikace
    • O ničem nevím

Kvalitní obchod se širokým sortimentem zboží. Určitě doporučuji každému.

• Nedorazilo potvrzení objednávky.

Jinak vše v pohodě.

Reakce obchodu 2Z-sport.cz

Dodatečně se Vám omlouvám a ještě několika zákazníkům, kterým nepřišlo potvrzení. V době Vaší objednávky jsme měli technickou závadu a problémy s potvrzováním objednávek. Problém byl, že někdo potvrzení dostal a druhý ne. Těžko se tato závada technikům odstraňovala. Potvrzení objednávky je samozřejmě nutnost. Děkuji za pochopení.

• příznivé ceny
    • blesková doba dodání - večer jsem objednala a zaplatila převodem, už druhý den firma zboží odeslala, následující den bylo doma

Hlavní výhodovu pro mě je, že obchod nabízí kvalitní české sportovní oblečení, zřejmě je přímo navázána na výrobce, proto má také příznivé ceny. Na prvotní emailový dotaz mi sice neodpověděli, ale následně jsem se dotazovala telefonicky (šlo mi o velikostní tabulky, které mají trochu jiné než eu), a bylo mi perfektně zodpovězeno, co jsem chtěla vědět. A dodací doba je velmi rychlá.

• Dobre poradi....

Jsem spokojen

• Z domova od počítače
    • O žádných zatím nevím.

Dobrý zboží za dobrou cenu.

spokojenost, rychlá reakce, bezchybná dodávka

• rychlost, dobrá prezentace výrobků, názory kupujících
    • zatím nevím

výrobky jsou zrovna tak kjvalitní jako v kamenných obchodech
    zůevněné výrobky jsou zlevěny výrazně a kvalita neklesá

• nákup z domova
    • slušné ceny

dobrá komunikace
    dobrá cena
    slevové akce

• originální věci
    • česká firma
    • mohl by být větší výběr

pěkné, kvalitní, doporučuji

• Objevila jsem ji na internetu a nabídka mi vyhovovala.

vše perfektní!

• cena,druh zboží,rychlost
    • žádné jsem nepostřehl

Nadmíru spokojen

• Objednala jsem si v tomto obchodě hrnek Tour de France,byl uveden skladem.
    • Bylo to dne 10.12.,kolem 19h.Dne 12.12. mi přišel email,že zboži již nenískladem,že si ho DNES dopoledne koupil někdo jiný.Takže já si objednala zboží,abych se dozvěděla,že ho koupil někdo jiný o 2 dny později.Jen dodám,že uvedené zboží bylo na netu ještě asi 2 dny skladem.
    • Považuji toto za nesolidní jednání.

Nesolidnost

Reakce obchodu 2Z-sport.cz

Vážení zákazníci mého internetového obchodu. Zboží a jeho množství se mi na shop načítá (aktualizuje) vždy 1x za 24 hodin a to v nočních hodinách. Jako drtivá většina shopů, ani ten můj není připojen na sklad on-line a tudíž lze například poslední kus prodat i dvakrát. Stává se to dvakrát, třikrát do roka. Bohužel se to stalo i v tomto případě s hrnkem.Hrnek byl objednán večer v době, kdy byl již prodán. Situaci jsem paní vysvětlil a požádal o pochopení. Vzhledem k obrovskému předvánočnímu náporu jsem se k vyřizování mailů a tím i k omluvě dostal až druhý den, což je kvitováno jako nesolidní jednání. Nechám na posouzení.
    Vážím si náročných zákazníků, rád poradím, vysvětlím, vyhovím přání, bez problému uznám i sporné reklamace. Ale když k hodnocení služeb použije paní „momi33“ i nepravdivé informace, že zboží bylo na shopu ještě další dva dny, tak si opravdu všech zákazníků vážit nemohu.

• rychlost, spolehlivost
    • ?

kvalitní zboží za příznivou cenu

Ok cena,rychlé dodání,max.spokojenost