Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

1nakup.cz

95%
Zákazníků doporučuje obchod
Za posledních 90 dní
Ověřeno zákazníky

Diskuse 1nakup.cz

Ptejte se na cokoliv, co Vás zajímá ohledně obchodu 1nakup.cz.
Pamatujte na to, že za své příspěvky nesete zodpovědnost. Vyvarujte se prosím nepodložených informací a vulgarismů, takové příspěvky mohou být smazány. Provozovatele serveru za diskuse nenese zodpovědnost ani neručí za pravdivost prezentovaných informací.

Diskutovat o obchodu 1nakup.cz mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se

Příspěvky emailem

Pro příjem příspěvků emailem, klikněte na tlačítko "Přihlásit".

Nalezeno: 17 příspěvků (zobrazujeme 1 - 17)
Avatar uživatele

maxa

, 0b
přidáno 20. ledna 2016

Objednal jsem si baterii do mobilu a druhý den jsem byl vyrozuměn, že není na skladě. Omluvu příjmám, stát se může, ale nemělo by se stát, že zboží, které není již v nabídce je na stránkách obchodu vedeno jako zboží skladem.

přidáno 1. září 2015

Také přidávám varování!

Zboží, které ke mě dorazilo, bylo ve velmi špatném stavu. Baterie i po třetím úplném nabití nedosahovala ani čtvrtinové kapacity mojí původní rok staré baterie, která má naprosto stejné výrobní číslo.

Po reklamaci mi dorazila baterie se stejnými problémy. Mám silné podezření, že mi obchod zaslal jednoduše tu samou baterii, kterou jsem reklamoval.

Avatar uživatele

kabik

, 0b
přidáno 12. ledna 2015

Varování zákazníkům, při využití práva na vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dní, jsem k velkému údivu dostal lživé vyjádření p.Balajky, že zboží je poškozeno a nelze požadovat vrácení celé nákupní ceny 5600 Kč.
Buď si nechám vrátit údajně poškozené zboží na dobírku, uhradím opravu smyšleného poškození v částce 2900 Kč nebo nechat ve firemním uskladnění 6 měsíců.
Při vyloučení soudní cesty jsem si nechal vrátit zboží na náklady dobírky 140 Kč a získal tuto negativní zkušenost při nákupu na internetu jež praktikují někteří prodejci.

Avatar uživatele

libor

, 0b
přidáno 25. listopadu 2014

Pane Balajko, pokud to vše nebyl nějaký váš omyl, tak jste grázl 1. kategorie !
Ono se vám to ,,odněkud" vrátí, ...

Avatar uživatele

libor

, 0b
přidáno 5. listopadu 2014

Pane Balaljko, vy si vážně myslíte, že nemám nic lepšího na práci, jak kupovat a vracet, balit, běhat na poštu a platit stále dokola cca 110kč za něco tak drahého a přitom poruchového a pokud do toho nedám baterii (na 2 dny ! ), jak to asi tak vyzkouším ?
Jen jsem doufal že končně dostanu nevadný kus.
A že jsem do toho nahrál data ? A co jsem s tím telefonem asi tak měl dělat, nevybalovat ho a koukat se na něj jak je krásnej ? A tušíte alespoň co je to tovární nastavení ??
A nepište, že jsem ho poškodil, případně to laskavě dokažte !
Fotky které jste mi poslal, ale bohužel pro vás, svědčí proti vám. A ještě to nebalím !

Avatar uživatele

1nakup.cz

, 0b
přidáno 26. září 2014

libor:
Vážený pane Libore Papoušku z Třebíče,
pokud jste přesvědčen o korektnosti svých tvrdých slov, rád se s Vámi u soudu potkám.
Víte, ono by to chtělo trošku slušnosti a korektního jednání.Vy jste si totiž zřejmě nevšiml, že náš e-shop je obchod a není půjčovna. Pokud si zakoupíte zboží, které používáte, nahrajete do něj osobní data, ale hlavně jej poškodíte...každý soudný člověk pochopí, že je povinen nahradit opravu výrobku.
M.Balajka za tým www.1nakup.cz

Avatar uživatele

libor

, 0b
přidáno 18. srpna 2014

Dobrý den
Ten pán má bohužel pravdu.
Arogance a lež !
Jdu do soudu...

Avatar uživatele

Gumídek

, 0b
přidáno 5. července 2014

Sídlo firmy se nachází kde????

Avatar uživatele

Antonín

, 0b
přidáno 12. června 2014

Reakce na reakci obchodu od že by spokojený zákazník.

Avatar uživatele

Antonín

, 0b
přidáno 12. června 2014

Vážený pane,
z žádným vašim servisním technikem jsem po telefonu nemluvil a tudíž jsem nemohl nic přiznat. Pěkně tady lžete !!! Hned po obdržení telefonu z reklamace jsem vašeho technika informoval emailem o tom že se ten krám pořád seká. Při prvním zapnutí jsem nestihl zkopírovat ani tel seznam a telefon zamrzl. Po té co se mi váš technik omluvil jsem mu odpověděl že si telefon zatím nechám protože ho nutně potřebuji. Nemohu si dovolit být další tři týdny bez telefonu i když mi nedovolí třeba přijmout hovor. Ve zdejší autorizované opravně nepomohlo ani přehrání softwaru. Tudíž je špatná základní deska. Nechápu co s tím telefonem v arvatu dělali, že se nic neprojevilo. Nejspíš vůbec nic a po přečtení recenzí na tuto společnost je mi jasné že jsem přišel o své peníze a o telefon vlastně také.
Je totiž jednoduší hodit mobil do kýble s vodou a napsat v protokolu že uvnitř tel. byla kapalina než přiznat chybu o tom že kus je vadný a za cca 3000,- kč měnit základní desku. Nic s tím stejně nezmůžu takže je to fuk.

přidáno 15. ledna 2014

1nakup.cz:

Jak jsem již zmiňoval, své tvrzení mohu doložit. Vám to již dokládat nemusím vy toho víte více než my :)

Avatar uživatele

1nakup.cz

, 0b
přidáno 19. listopadu 2013

Petr Počestný: Vážený pane,

jelikož jste si u nás nikdy nic nekoupil, beru to tak, že jste se spletl v komentáři eshopu. To že jste u nás nenakoupil dokládá i to, že jste nemohl udělit normální komentář, ale pouze psát "nesmysly" zde do diskuse (to dokazuje vše). A jen pro upřesnění...přečtěte si komentáře a zde jasně vyplývá, že prodáváme pouze oficiální distribuci pro ČR.

přidáno 25. října 2013

Doporučuji se obchodu vyhnout. Prodává šedivky a snaží se to ještě skrývat.

Obdržel jsem mobil v otevřené krabici, řekl jsem si "v pohodě, zkontrolovali obsah".

Po pokusu o reklamaci v servisním středisku mi bylo řečeno že mobil pochází z distribuce Orange SK tudíž se na něj nevztahuje ČR záruka.

Poté jsem si uvědomil proč byla otevřená krabice. Tento prodejce ji totiž otevřel jen proto, aby mohl vyjmout letáky apod. které by prozradili že se jedná o telefon z Orange SK.

Tento obchod tedy lže a podvádí. Nakupujte někde jinde.

Své tvrzení klidně doložím.

Avatar uživatele

rimmer

, 0b
přidáno 7. července 2013

Dobrý den. Pokud si objednám Nokii 920 do zítra 12,00, kdy ji dostanu ?? Děkuji za odpověď.

Avatar uživatele

sima

, 0b
přidáno 28. dubna 2012

VERONIKA: Otázka je již stará,ale pro jiné zájemce:mé zboží šedivka není,mělo českou krabici,český návod atd ...jestli je tak u všeho zboží nemůžu říct.

Uživatel bez avatara

VERONIKA

přidáno 23. srpna 2010

Dobrý den, může zboží pocházet z šedého dovozu??

Uživatel bez avatara

Beavers

přidáno 30. srpna 2009

Omylem jsem vyplnil hodnotící dotazník na produkty jiného dodavatele (idarek.cz), který mi přišel témeř ve stejné době jako z inakup.cz. Nejedná se tedy o parfémy, jak jsem uvedl, to přísluší dotazníku idarek. Jinak je hodnocení téměř shodné, pouze je změna v počtu nákupů. Bohužel, nikde nevidím, jak údaje změnit. Děkuji za pochopení.

Nalezeno: 17 příspěvků (zobrazujeme 1 - 17)