• Dobrá komunikace.

• Osobní přístup k zákazníkovi. Výborná komunikace. Při osobním odběru jsem dostal od prodávájícího užitečné rady jak se o kočárek starat.
    • o žádných nevím

Oceňuji zejména hbitou a přínosnou komunikaci

• chybí mi zde možnost platit platební kartou

Tento obchod mám nejblíž k bydlišti a objednat a osobně vyzvednout kočárek bylo pro mě nejideálnější. Překvapila mě rychlost vyřízení a dodání kočárku. Ve středu jsem objednala a v pátek ráno si ho vyzvedla, přesto, že dostupnost na internetových stránkách byla 7 dnů.

• Vstřícnost a poradenství
    • Zadne

• dobrá komunikace
    • objednala jsem 4 položky, dvě dorazily, u další jsme telefonicky měnili barvu, protože ta nebyla a čtvrtá nedorazila.

Objednala jsem si kočárek který už nebyl v požadované barvě, moje chyba, špatně jsem se podívala. Kočárek jsem ještě ten den zaplatila. Druhý den volali z obchodu že kočárek už není a pokud si nevyberu jiný, peníze mi pošlou zpátky na účet. Druhý den byly peníze na účtě.
    Perfektní komunikace a ochota ze strany obchodu. Určitě doporučuji obchod ostatním.

• velký výběr kočárků
    • ochota prodávajícíh poradit, doporučit
    • webové stránky by mohli být vylepšeny

jen doporučuji, ochota prodávajících na jedničku, ochotně poradí

• Příznivá cena
    • Skvělá komunikace
    • U některého zboží zastaralé informace o počtu kusů na skladě.

Zboží, které jsem hledala, zde bylo za příznivou cenu.

Chtěla jsem u autosedačky původně jinou barvu, u které bylo napsáno, že je skladem...bohužel pak pán volal, že už ji nemají. Nakonec jsem tedy vybrala jinou barvu.

• cena konkrétního výrobku
    • zboží k vyzvednutí v Mělníku

ze začátku trochu vázla komunikace, pak pán sám volal a řešil zpoždění, takže nakonec jsem byla vlastně spokojená, i když jsem se zprvu bála paradoxně nižší ceny, aby nešlo o nějaký falzifikát.

• Rychlé jednání a dobrá komunikace se zákazníkem.

• Nejlevnější cena
    • Nekomunikuje

Pokud na zboží nespěchají a hledají nejlevnější cenu tak doporučuji

Reakce obchodu 123 Kočárky

Mrzí nás tato reakce zákazníka. Nevím, jak tento problém vznikl, ale jsme normální kamenný krám s e-shopem. Máme denně otevřeno a telefony bereme. Kdo nevěří, ať sem běží....
    Díky za Váš čas

Petr Valda
    majitel

• rychlé dodání zboží, příjemné jednání

DOPORUČUJI

• - rychlé a vstřícné jednání
    • - široký a kvalitní sortiment zboží

- mám jedinou zkušenost, ale mohu vřele doporučit

• dobře přehledné stránky na netu
    • každý si najde,to co hledá

Byla jsem se vším spokojená,jak s nákupem,tak i s dodáním -jen tak okrajově se mi nelíbilo,že mé telefoní číslo je napsané na obalu dodávajícího balíčku,kde si ho muže opsat kdokoliv :-):-):-):-)

Reakce obchodu 123 Kočárky

tel. číslo se automaticky vytiskne na štítek. My ho tam zadáváme, protože Vás pošta v průběhu dodávání informuje o stavu zásilky a když pošťák se nemůže na Vás dozvonit, může okamžitě volat Vaše číslo. Jedná se o zkavalitňování služeb. Rada do budoucna: Vždy požádejte o neuvádění Vašeho telefonu a nebude problém. Jen možná služba od spedice nebude tak dokonalá. Hezký den a děkujeme za Váš komentář.

Petr Valda
    majitel 123Kočárky.cz
    BAMBINO 2 Mělník

• rychlost, cena

• Výborná komunikace, vstřícnost, ochota.

Tento obchod vřele doporučuji!!!

• Veliké množství sortimentu
    • přehlednost
    • o žádných nevím

Po objednání, mi osobně pan majitel zavolal a více mi o zboží řekl. Musela jsem uznat, že mnou vybrané zboží opravdu nebylo nejvhodnější pro mé dítě a tak jsem si nechala doporučit sice o něco dražší, ale o to velmi kvalitnější zboží a jsem nadmíru spokojená a mé dítě také. Nemohu jinak než doporučit a nebát se v případě nejasností zavolat. Velmi příjemní lidé s ochotou poradit... :)

skvela spoluprace, rychle vyrizeni objednavky

• ochota prodávajících a je v místě mého bydliště

super