• Spokojenost!!
    • Rychlost v dodání a velký výběr!

Objednávka byla znovu odsunuta na pozdější datum, jelikož zboží nebylo naskladněno 8.3., jak posílali v prvním mailu. Věřím, že se zpoždením vše dorazí

Vše v pořádku dodáno a rychle.

Spolehlivost, rychlost

• nabízí zboží které nemá

Spokojnost s tovarom i dodávkou. Iba nepribalili faktúru.

• Jedinou výhodou bylo to, že podobnou hračku jsem skutečně nemohla sehnat v kamenných prodejnách ani v žádném dalším e-shopu

Bohužel jednání společnosti nemohu zcela pochválit. Vybrané zboží bylo skladem a garantovali dobu dodání 3 prac. dny , já čekala 5 prac. dní. Navíc mi objednávku spletli a doručeno bylo jiné barevné provedení. Po několika e-mailech, vlastně nevím ani s kým, protože se dotyčný/á nikdy nepodepsal/a jsme se domluvili na tom, že jim pošlu zboží zpět a vzhledem k tomu, že jsem na objednávku spěchala, hned po odeslání jim zašlu potvrzení o podání zásilky, aby mi obratem mohli zaslat správnou barvu. Potvrzení jsem zaslala v pátek, oni zboží zaslali v úterý . Naštěstí mi zboží stačilo přijít tentokrát hned druhý den, nicméně slibované vrácení peněz za doporučený balík, který jsem jim musela zaslat na své náklady a to i přesto, že chyba byla na straně e-shopu, nemám do dneška na svém účtě. Spokojenost je tedy tak 50 %.

• Téměř nulová komunikace ze strany obchodu a poskytované informace nejsou pravdivé.
    • Objednala jsem a zaplatila zboží dne 10.12.2017. Obdržela jsem obratem elektronickou účtenku.
    • 12.11. mi bylo oznámeno, že objednávka je vyřízená a doba zaslání zboží je do 3 dnů.
    • 21.11. jsem se dotazovala, kde je mnou objednané zboží, které nedorazilo. Téhož dne mi bylo odpovězeno, že nebylo doposud odesláno, ale paní neví, jestli odejde ještě téhož dne odpoledne nebo jiný den.
    • 25.11. jsem psala další e-mail, tentokráte už se žádostí o číslo zásilky či vrácení peněz.
    • Lituju, opravdu lituju, že jsem si v tomto obchodě něco objednala a navíc ZAPLATILA
    • 27.11.2017 stále nevím, na čem jsem.
    • Jsem ochotná udělat cokoliv, abych dostala své peníze zpět.

Nikdy více!!!

Zboží jsem objednala v pondělí ráno a balíček přišel až dalsi týden ve středu.2x jsem volala,že mi nepřišla zpráva o stavu objednávky.Slíbili,že mailem pošlou info o stavu a nic.Pak slibili, že v pátek určitě podají na poštu a dali to až v pondělí.

Zboží došlo v pořádku a rychle, komunikace dobrá a jsem spokojená, mohu jen doporučit.

• 3patná komunikace, výmluvy, nedodání zboží v termínu

Zboží objednáno, do tří dnů nepřišlo, nepřišlo dosud. Komunikakce katastrofální, kdybych nezavolal sám od sebe, tak bych se ani nedozvěděl, že zásilku dosud nevyexpedovali. Samé výmluvy, není možné se dovolat zodpovědné a kompetentní osobě.

Reakce obchodu 1000hracek.cz

Dobrý den, odesílací doba je 2 - 3 pracovní dny od vyřízení objednávky a dále už záleží na poště či kurýrovi, za jak dlouho zboží doručí. Přiznáváme, že u Vás došlo k překročení lhůty, za což se omlouváme. Občas se stane, že nám dodavatel neoznámí stažení výrobku z prodeje a my jej musíme neočekávaně doobjednat jinde. Byl jste informován telefonicky, že pokud si přejete odstoupit od objednávky a vrátit peníze, máte nás informovat na email, tak jste doteď neučinil a to jsme si vyměnili několik telefonátů. Kompetentní osobě jste se dovolal, od toho slečnu asistentku zaměstnáváme, aby vyřizovala telefony zákazníků. Doporučuji se ozvat emailem, jak jste byl několikrát vyzván, jinak bereme Vaši záležitost za uzavřenou. S pozdravem Blanka Hlavičková z obchodu 1000hracek.

• Žádné! *** editováno ***

Nedoporučuji!!*** editováno ***! Obchod nekomunikuje,nepodává ziadne informace o stave objednavky.kdyby sEm im 4krat nevolala,nepsala a nakonec nehrozila udáním zboží by som neviděla vůbec.

Reakce obchodu 1000hracek.cz

Dobrý den, žádné hrozby z důvodu nesplnění objednávky neevidujeme. Stav objednávky je zasílán pouze emailem, individuálně zákazníkům jaksi nevoláme, abychom je informovali, že je jejich objednávka na cestě. A ani neznám žádný jiný eshop, který tuto službu poskytuje. Musíte si vystačit pouze s emailovou informací o stavu objednávky. Děkuji za pochopení. S pozdravem Blanka Hlavičková

Objednávali jsme autíčko na dálkové ovládání. Ovladač nám přišel takový fórový a občas autíčko nereagovalo. Proto jsme ho vrátili.

Reakce obchodu 1000hracek.cz

Dobrý den, fórové ovladače prosím reklamujte u výrobce, že by měl změnit jejich vzory, my prodáváme, jak kupujeme a rozhodně si za kvalitou výrobků stojíme. Každý zákazník má právo na odstoupení od smlouvy do 14, jak jste také učinil a obdržel jste peníze zpět v plné výši. Hádám tedy, že obchod proběhl i přes malou komplikaci úspěšně. Přeji pěkný den. Blanka Hlavičková

cena odpovídá kvalitě zboží

super obchod,doporučuji všem

• Až po několika urgencích mi bylo sděleno, že zboží není skladem.

Objednaná položka, která byla uvedena jako "Skladem". Až po několika urgencích, ohledně doručení, mi bylo sděleno, že zboží není skladem.
    Vstřícnost komunikace nulová!

Reakce obchodu 1000hracek.cz

Dobrý den, někdy se sejde na zboží více objednávek, kdy je zboží skladem a poté nám dodavatel další kusy již nedodá, protože už je nemá. To se bohužel stává, ale informovali jsme Vás ihned po zjištění tohoto faktu a nabídli odpovídající řešení ve Vašem zájmu, což je výběr jiného zboží nebo vrácení peněz v plné výši. Přeji pěkný den.

• Výběr a rychlé doručení
    • Žádné

Spokojenost

• Krásné originální kousky pro děti za dobrou cenu

Doporučuji všem, kdo hledají pěkný dárek pro děti.